Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2012

Dcérka sa mi narodila v 28. týždni, má 3-komorový hydrocefalus, spastickú diparézu, operáciu očí.

Do dvoch rokov sme cvičili Vojtovu metódu a bola len ležiaca, videla si len svoje prsty keď si ich dala pred oči a podarilo sa jej pretočiť do jednej strany. Objavili sme magnetickú stimuláciu v meste Šoproň v Maďarsku a vtedy to začalo. Začala vnímať svet, plaziť, štvornožkovať a dokonca aj za držania rúk začala chodiť. Aby sa jej stav stále zlepšoval chodíme po Slovensku i Maďarsku a absolvujeme mnoho terapií. Dcérka má dnes 4 roky a jej zdravotný stav sa zlepšil, ale ostáva nám do jej 7 roku dosť práce, aby bola na tom lepšie. Je veľká šanca na zlepšenie jej zdravotného stavu. Teraz by bolo najvhodnejšie pre dcérku Adeli - nácvik chôdze. Všetko je finančne nákladné, preto Vás touto cestou chcem poprosiť o finančnú pomoc pre pokračovanie ďalších liečení, procedúr, ktoré jej pomôžu zlepšiť jej zdravotný stav.

Miriam Weissová z Trnavy dostala finančný dar od pána Náhlika ml. sumu 500€.

Miriamka mohla aj vďaka peňažnému daru od p. Náhlika ml. absolvovať rehabilitačný kurz v Adeli Centre v Piešťanoch. Veríme, že ju tento pobyt posunie o krok vpred. Držíme palce, Miriamka.

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov