Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2015

Karinka Vojtaššáková

Karinka Vojtaššáková

Karinka sa narodila spolu so svojou sestričkou v 37. týždni, sestrička je našťastie zdravá. Karinka má 3 rôčky a trápi ju DMO, zatiaľ sama nechodí, ľavú rúčku nepoužíva, no najväčší pokrok v motorike urobila po absolvovaní rehabilitačného pobytu v Adeli centre v Piešťanoch.

Čítať ďalej: .. 

Dominik Horník

Som slobodná mamička Dominika Horníka, ktorý sa narodil v 30. týždni (1590g a 40cm).

Čítať ďalej: .. 

Andrejko Hudcovič

Andrejko Hudcovič

Andrejko sa narodil v 41.týždni, no nakoľko mal krátku pupočnú šnúru, museli mu pomôcť von. Zo začiatku to vyzeralo, že je všetko v poriadku.

Čítať ďalej: .. 

Emka Mikulec

Emka Mikulec sa narodila v termíne bez komplikácii ako zdravé dieťa, v jej 2. týždni sme začali pozorovať trhanie striedavo hornej a neskôr dolnej končatiny pri zaspávaní.

Čítať ďalej: .. 

Karolínka Garajová

Karolínka Garajová

Dobrý deň, chcem sa podeliť s Vami o neľahký osud mojej dcérky Karolínky, ktorá sa narodila v 41.týždni. Tehotenstvo bolo bezproblémové a aj prvých 10 mesiacov.

Čítať ďalej: .. 

Gregorko Puczok

Volám sa Gregorko. A som šťastie. Pre moju maminu, tatina a sestričku.

Čítať ďalej: .. 

Alexík Hrušovský

Alexík Hrušovský

Alexík, náš synček sa narodil ako krásny, zdravý, vytúžený a usmievavý chlapček.  Keď mal Alex 2,5 mesiaca začal silno kašlať a pediatrička prehliadla silný obojstranný zápal pľúc. Na nešťastie na druhý deň nastali ďalšie príznaky zauzlených črievok.

Čítať ďalej: .. 

Lilianka Gavurová

Lilianka sa narodila deň po predpokladanom termíne pôrodu. Mala akčný príchod, nakoľko sa mi odlupovala placenta, krvácala som do dutiny brušnej a museli mi robiť akútnu sekciu.

Čítať ďalej: .. 

DSS Šintava

DSS Pastuchov2

Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých v Šintave je zriadený Trnavským samosprávnym krajom a zabezpečuje poskytovanie sociálnych služieb od roku 1992 osobám s ťažkým mentálnym a telesným postihom, odkázaným na pomoc inej osoby.

Čítať ďalej: .. 

Martinko Faluši

Volám sa Maťko Faluši, bol som riadne donosené a zdravé dieťa, no pani doktorke sa k maminmu pôrodu nechcelo, tak som sa narodil trošku komplikovane.

Čítať ďalej: .. 

DSS Pastuchov

DSS Pastuchov2

Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých v Pastuchove je rozpočtová organizácia s právnou subjektivitou v zriaďovateľskej pôsobnosti TTSK. Poskytuje starostlivosť a služby deťom a dospelým s rôznym druhom zdravotného postihnutia.

Čítať ďalej: .. 

Nikolka Poláková

Nikolka sa nám predčasne narodila v 31.týždni tehotenstva. Pred pôrodom na základe vyšetrení  nám lekári oznámili, že zrejme sa dieťa nenarodí živé, a preto mi nechceli urobiť ani cisársky rez.

Čítať ďalej: .. 

DSS Šoporňa Štrkovec

DSS Pastuchov2

Domov sociálnych služieb Šoporňa - Štrkovec sa nachádza v priestoroch starého kaštieľa, ktorý bol vybudovaný v prvej polovici 19. storočia v osade Štrkovec. Zariadenie vzniklo v roku 1971.V súčasnej dobe poskytujeme celoročnú a dennú starostlivosť 56 klientom vo veku od 10 do 55 rokov s primárnou diagnózou mentálna retardácia.

Čítať ďalej: .. 

Ninka Kalmancaiová

Naša dcérka Ninka Kalmancaiová sa narodila 25.8.2010, predčasne v 33.týždni tehotenstva. Vážila 950g a merala 37cm.

Čítať ďalej: .. 

Alexík Brešťanský

Volám sa Alex Brešťanský. Narodil som sa 7.1.2011. Mal som prísť na svet až v marci, ale niečo sa stalo a ja som musel z bruška skôr.

Čítať ďalej: .. 

Viktória Vigašová

Chcem Vás požiadať o finančnú pomoc na masáže, cvičenia metódou Feldenkrais pre moju dcérku Viktóriu.

Čítať ďalej: .. 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov