Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2016

Nela Šebestová

Moja dcérka sa narodila s diagnózou Prader Willy syndróm, čo jej zistili asi mesiac po narodení a hneď nám začal kolotoč nekonečných vyšetrení, rehabilitácii a čo je pre mňa ako matku najhoršie je neustála kontrola Nelky a jej chuti do jedla. Máme 2 roky a začína sa to prejavovať. Neustále by jedla a je to nekontrolovateľné v jej hlavičke.

Preto sa snažím stravovať ju zdravo aby nemala tendenciu veľa priberať. Zatiaľ sa nám to darí, len strava "zdravá," stojí o čosi viac ako tá bežná a preto by sa nám zišla akákoľvek pomoc či už finančná, alebo kontakty na mamičky ktoré majú tieto detičky aby som nazbierala viac informácii. Som bezmocná a neviem, či robím veci správne vo výchove dieťatka s týmto syndrómom.

Nekonečné rehabilitácie, rôzne ortopedické pomôcky, pomôcky na cvičenia, tisíce najazdených kilometrov, to všetko sa snažím Nelke dopriať, no nemať občasnú pomoc rodiny asi by sme to nezvládli.

Nelka dostala od občianskeho združenia POMOCNÍČEK finančný dar vo výške 500€.

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov