Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2016

simon michalec

Dobrý deň! Som mamkou štyroch detí, dve z nich sú ZŤP. Najstarší syn trpí hypotyreózou a ťažkou reumou. Mladší syn trpí hypotyreózou a hypertenziou. Tretí synček Šimonko sa narodil ZŤP.

Jeho základná diagnóza je Downov syndróm. Okrem toho má ešte deväť ďalších diagnóz, z toho mnohé sú vážne. Má operované srdiečko aj očká. Je imobilný. Momentálne je v BB na ARE, dostal smrteľný vírus pľúc. 17 dní bol v umelom spánku na umelej pľúcnej ventilácii. Včera ho prebrali. Minulý týždeň ho operovali- tracheostómia a gastrostómia. Môj priateľ prišiel o prácu, pretože ochorel na DM1typu a pridružili sa mu epileptické záchvaty. V dôsledku ťažkých ochorení sme sa dostali hlboko pod hranicu chudoby. Žijeme z ruky do úst. Bolesť, strach a bieda si u nás podávajú kľučku každý deň. Prosím Vás ako zúfalá matka o pomoc. Ďakujeme!

Šimonko a jeho rodina potrebovali akútnu pomoc. Tú sme im poskytli v podobe finančného daru vo výške 1.500€. Veríme, že sa im podarí aspoň trošku zlepšiť ich aktuálnu nepriaznivú životnú situáciu.

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov