Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2016

1Elliska Meszárošová

Elliska prišla na svet 7. januára. V tom momente som bola najšťastnejšou ženou na svete. No dni ktoré mali byť plné radosti sa zmenili na starosti

Ráno maličkú zobrali a bolo nám oznámené, že Elliska bola objednaná na magnetickú rezonanciu, už to slovo znelo strašidelne. Už nám došlo že niečo nebude v poriadku. Na 5. deň som sa dozvedela Elliskinú diagnózu –MIKROCEFALIA. V tom okamihu sa mi zrútil svet. Nakoniec prišiel deň, keď nás prepustili z nemocnice. Boli sme šťastné, že sme už konečne doma. No o pár dní to všetko začalo. Chvíle ktoré mali byť najkrajšie, najusmiatejšie, boli chvíle sĺz a starostí. Začali sme navštevovať neurológov a rôznych doktorov. V 3. mesiaci nám neurologička určila presné diagnózy - mikrocefalia, schisencefália, porencefália, licencefália atď. Cvičíme až do dnešného dňa denno-denne. Elliska robí maličké pokroky, má 10mesiacov, nedokáže držať hračku, sedieť, pretáčať sa. Ale dokáže sa nádherne usmievať. 

Veľmi Vás chceme poprosiť o pomoc, nie pre nás, ale pre Ellisku ktorá potrebuje Vašu pomoc.

Elliska dostala od občianskeho združenia POMOCNÍČEK finančný dar vo výške 500€.

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov