Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2016

3Dominik Oravec

Som matkou 17-ročného zdravotne ťažko postihnutého syna Dominika, ktorého diagnóza je Detská mozgová obrna - kvadrupastická forma (postih všetkých štyroch končatín), psychomotorická retardácia a časom sa pridružili i iné ortopedické a očné diagnózy.

So svojím synom žijem sama a veľmi ťažko iba z opatrovateľského príspevku, pretože môj manžel ešte v prvom roku veku dieťaťa od nás odišiel, prestal platiť výživné určené súdom a do dnešného dňa kvôli tomu po ňom pátra polícia, avšak bezúspešne.

Nedávno sa nám podarilo absolvovať s mojím Dominikom intenzívny rehabilitačný 3-týždňový program TheraSuit v rehabilitačnom centre Liberta Košice, ktorý môjmu synovi nesmierne pomohol. Pre udržania a zlepšenie jeho zdravotného stavu je však veľmi dôležité opakovať tento intenzívny rehabilitačný program, ktorý je však pre mňa, vzhľadom na moju finančnú situáciu nesmierne náročný a preto aj nedostupný. Veľmi mi záleží, aby aj moje dieťa dostalo šancu na ako-tak plnohodnotný život a preto Vás chcem láskavo a z celého srdca matky, ktorá miluje svoje dieťa poprosiť o finančnú výpomoc pre môjho syna na absolvovanie intenzívneho rehabilitačného pobytu v centre Liberta Košice.

Dominik dostal finančný dar vo výške 400€ od pani Kollárikovej.

 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov