Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Beh Nádeje

Po dvoch úspešných rokoch nášho športovo – charitatívneho podujatia s názvom Beh Nádeje sme neváhali zorganizovať aj ten tretí. Sobota 3.9.2016 patrila nám!

Počasie bolo doslova letné, pre bežcov možno až príliš horúce. No všetci to bravúrne zvládli a dobehli do cieľa. Opäť sme pripravili tri detské behy a dva behy pre dospelých o dĺžkach 5,5km a 11km. Každý si mohol vybrať podľa svojich možností a schopností. Pre divákov, čakajúcu rodinu a priateľov bol pripravený sprievodný program, a to vystúpenie skupiny Calisthenix na workoutovom ihrisku. Deťom čas rýchlejšie plynul v stane plnom rozprávok.

424 malých či veľkých, profíkov či začiatočníkov, mužov či žien, chlapcov či dievčat... Toľko bežcov spolu s detičkami z detského behu vyštartovalo od štartovného oblúka a šťastne sa aj vrátilo do cieľa. Behali pre tých, ktorí nemôžu - pre detičky so špeciálnymi potrebami. Tretí ročník Behu Nádeje priniesol úžasný výťažok vo výške 5656€.Tieto peniaze sme rozdelili piatim detičkám po 1.000€. Veríme, že Martinka, Samko, Matej, Damiánko a Luka vďaka tejto čiastke absolvujú terapie, ktoré ich posunú vpred. Zvyšok výťažku je určený na zakúpenie špeciálnych pomôcok do nášho Denného Centra POMOCNÍČEK.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili a tiež tým, vďaka ktorým bol tento deň taký skvelý!

ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE POMÁHAŤ!

Fotky z tejto akcie nájdete v galérii.

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov