Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Naše projekty

3. ROČNÍK BEH NÁDEJE

Po dvoch úspešných rokoch nášho športovo – charitatívneho podujatia s názvom Beh Nádeje sme neváhali zorganizovať aj ten tretí. Sobota 3.9.2016 patrila nám!

Čítať ďalej: .. 

2. ROČNÍK BEH NÁDEJE

V sobotu 19.9.2015 sa konal druhý ročník nášho športovo-charitatívneho podujatia Beh Nádeje. Celá akcia dopadla podľa našich predstáv. Počasie nám prialo a bežci sa zúčastnili v hojnom počte.

Čítať ďalej: .. 

1. ROČNÍK BEH NÁDEJE

Sobota 6.9.2014 bola pre POMOCNÍČEK o.z. veľkým dňom. Športovo-charitatívne popoludnie bolo prvým podujatím tohto druhu, napriek tomu však dopadlo nad očakávania! V rámci registrácie, či už online alebo na mieste , sa prihlásilo 353 bežcov.

Čítať ďalej: .. 

10. Benefičný ples plný hviezd

Dlho očakávaný 10. ročník nášho Benefičného plesu je konečne tu! 4.2.2023 privítame v Dome kultúry v Seredi všetkých, ktorí sa rozhodli tento výnimočný večer prežiť s nami a podporiť tak našu činnosť.

Čítať ďalej: .. 

9. Benefičný ples -SMS hlasovanie

Už Vám je asi známa pointa nášho deviateho Benefičného plesu. Áno, je ňou práve možnosť získať delfinoterapiu pre jedno z desiatich detičiek, ktoré sa do nášho projektu zapojili.

Čítať ďalej: .. 

9. Benefičný ples plný hviezd

Tak sme dúfali, že tento rok sa už stretneme v Dome kultúry v Seredi. Už sme veru nemali v pláne fintiť sa do štúdia HURRICANE, ale pandémia to opäť vybavila... Samozrejme sme sa preladili na online priestor a vynaložili maximálne úsilie na to, aby sme Vás zasa potešili.

Čítať ďalej: .. 

8. Benefičný ples plný hviezd

Prehupli sme sa do Nového roka 2021 s nádejou, že všetko sa zrazu zlepší a my budeme žiť naše staré životy a zachovávať naše staré zvyky. Žiaľ nie je tomu tak a ani náš 7-ročný zvyk – tradícia Benefičného plesu plného hviezd nebude mať svoje pokračovanie ďalším ročníkom v Dome kultúry v Seredi s 300 hosťami.

Čítať ďalej: .. 

7. Benefičný ples plný hviezd

Už po siedmy krát s radosťou a láskou pripravujeme náš Benefičný ples plný hviezd, ktorý sa bude konať v sobotu 8.2.2020 o 19:00 už tradične v priestoroch Domu kultúry v Seredi. Pri prípravách plesu sme nezaháľali a snažili sme sa pre hostí pripraviť jedinečný večer plný zábavy a zážitkov.

Čítať ďalej: .. 

6. Benefičný ples očami nováčika

Kto by pred piatimi rokmi povedal, že z benefičného plesu Pomocníček sa stane jeden z vrcholov plesovej sezóny v Seredi a jej okolí? A predsa sa tak stalo. Je za tým neúnavná a poctivá práca jeho organizátorov a zároveň rastúci záujem ľudí pomáhať dobrej veci.

Čítať ďalej: .. 

6. Benefičný ples plný hviezd

V sobotu 2.2.2019 privítame v Dome kultúry v Seredi našich ctených hostí na šiestom ročníku Benefičného plesu plného hviezd. Počas večera vystúpia známe tváre slovenskej hudobnej scény ako Lina Mayer, Samuel Tomeček či Bystrík Banda. Tanečné umenie predvedie Miro Bruise Žilka a Nikola Détáriová s jej vycvičeným psíkom Blissou. Večerom bude tradične sprevádzať skvelá Adela Vinczeová. Príjemné prostredie, chutné jedlo, sladký catering a štedrá tombola sú už pre našich hostí samozrejmosťou.

Čítať ďalej: .. 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov