Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Charitatívny kalendár

5. Charitatívny kalendár „Malí – veľkí umelci s Danielom Hevierom“

Už po piaty krát sme pre Vás pripravili náš charitatívny kalendár. Po predošlom ročníku nebolo ľahké vymyslieť jeho tému. No nechali sme sa inšpirovať Barborkou Kožíkovou Lichou, ktorá svoj kalendár s jej nádhernými kresbami a veršami Daniela Heviera zanechala ako spomienku na seba na tomto svete. Je už totiž anjelom, ktorý sa na svet díva zhora...

Čítať ďalej: .. 

3. CHARITATÍVNY KALENDÁR "BOJOVNÍCI V AKCII"

Projekt v podobe charitatívneho kalendára sa pomaličky stáva tradíciou. Aj tentokrát sme pre Vás pripravili krásny stolový kalendár s úsmevnými fotografiami hendikepovaných detičiek. Do kalendára je zapojených sedem detičiek. V kalendári môžete vidieť terapie, cvičenia či pomôcky, ktoré týmto detičkám pomáhajú posúvať sa vpred.

Čítať ďalej: .. 

4. Charitatívny kalendár „Aj ja som Pomocníček"

Vo štvrtok 15.10.2015 sme pokrstili náš štvrtý charitatívny kalendár s názvom „Aj ja som Pomocníček“. V kalendári je odfotografovaných osem inak obdarených detičiek – Emka, Alexík, Tobiasko, Gregorko, Melisska, Nikolka, Martinko a Lucka. Pozvanie na fotenie prijalo tiež 19 známych tvárí, ktoré od vzniku nášho združenia podporili niektorú z našich akcií svojou účasťou.

Čítať ďalej: .. 

2. CHARITATÍVNY KALENDÁR "MALÍ-VEĽKÍ BOJOVNÍCI"

„Malí – veľkí bojovníci“. To je názov 2.charitatívneho kalendára nášho občianskeho združenia. Oproti minulému roku je to kalendár pomáhajúci piatim detičkám – Emke, Nikolke, Dominikovi, Alexíkovi a Tobiaskovi.

Čítať ďalej: .. 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov