Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

Benefičný ples plný hviezd

Dlho očakávaný 10. ročník nášho Benefičného plesu je konečne tu! 4.2.2023 privítame v Dome kultúry v Seredi všetkých, ktorí sa rozhodli tento výnimočný večer prežiť s nami a podporiť tak našu činnosť.

 

Po dvoch rokoch online verzie plesu si prípravy na tento ročník naozaj užívame a vkladáme doň veľké úsilie. Program tohto večera bude pestrý. Večerom už tradične bude sprevádzať obľúbená Adela Vinczeová. Tentokrát jej bude na pódiu robiť spoločnosť aj Matej „Sajfa“ Cifra.

V tento večer predvedú choreografiu deti z Lydanceunited, tanečné kolo otvorí Adam Bárdy s Dominikou Roškovou a o umelecký zážitok sa postará dvojica akrobatov z Antaagni. Vtipný stand-up pripraví Jakub Lužina. Do tanca bude okrem DJ Sonica hrať aj Dominika Titková and Friends a obľúbená Bystrík Banda. K dobrej večeri zahrá acapellaVoising. A bude aj prekvapenie!

Samozrejme cieľom nášho plesu je pomoc zdravotne znevýhodneným detičkám. Výťažok bude použitý na financovanie terapií našich klientov. Pre tento ples je vyhlásená verejná zbierka s názvom 10. Benefičný ples plný hviezd zapísaná v registri verejných zbierok pod registrovým číslom 202-2023-002010 na všeobecne prospešný účel rozvoja ochrany zdravia. Verejná zbierka sa bude vykonávať do prenosných pokladničiek.
Tešíme sa na Vás všetkých! 

Zápisnica verejnej zbierky      Predbežná správa verejnej zbierky          Záverečná správa verejnej zbierky

ples10 plagat 2

 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov