Zavolajte nám: 0905 233 467
Legionárska 1127/13, 926 01 Sereď, Slovenská republika

2016

5Maximilián Kolesár

Maximilián Kolesár sa narodil v 27. týždni tehotenstva. V dôsledku predčasného narodenia došlo k zakrvácaniu mozgu, následný hydrocefalus IV. stupňa. Neskôr diagnóza DMO.

Maxík je momentálne odkázaný na pomoc rodičov, nakoľko neusedí sám, nechodí, nerozpráva. Rehabilitujeme ambulantne v nemocnici na Kramároch a v Neurine v Šamoríne. Nakoľko ambulantná starostlivosť v Šamoríne pomohla Maxíkovi rásť nielen fyzicky, ale tiež mentálne, radi by sme zintenzívnili navštevovanie centra, na čo potrebujeme finančnú výpomoc. Maxík robí z roka na rok veľké pokroky, je šikovný, predovšetkým mentálne napreduje z mesiaca na mesiac rýchlejšie. 

Žiadame o finančnú výpomoc na zintenzívnenie ambulantnej starostlivosť v centre v NEURINE Šamorín, nakoľko Maxík reaguje nesmierne pozitívne na každú návštevu. Dlhší čas sme hľadali správne centrum, na ktoré by Maxík reagoval s úsmevom a nie odmietavo a preto sme veľmi radi, že sme po roku hľadania KONEČNE našli a navštevujeme centrum už rok.

Maxík dostal od občianskeho združenia POMOCNÍČEK finančný dar vo výške 500€.

 

 

 

O nás

Pomôcť a podporiť zdravie a telesnú kultúru handicapovaných detí do 25 rokov s telesným, mentálnym, kombinovaným postihnutím a psycho-motorickým zaostávaním či spomaleným psycho-motorickým vývojom.

Dve percentá z dane na Pravda.sk2percentamale

Facebook Denné Centrum

Facebook Pomocníček o.z.

Kontakt

POMOCNÍČEK o.z.
Legionárska 1127/13
926 01  Sereď
Slovenská republika


Telefonické kontakty
Denné centrum: 0949 444 797
Ing. Michaela Miškolciová: 0905 233 467


E-mail
pomocnicek@pomocnicek.sk 

Ochrana osobných údajov